O Firmie
ŚRODKI CZYSTOŚCI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

    Firma powstała w 1999 roku, kiedy byłem studentem ostatniego roku zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w OPOLU. Wówczas funkcjonowała jako spółka dwuosobowa.

    Od początku istnienia współpraca z niemieckim producentem środków higieny przemysłowej Paul Voormann pozwoliła nam szybko zdobyć grono zadowolonych odbiorców. Dzięki jakości produktów  firmy PAUL VOORMANN GmbH rzesza zadowolonych i lojalnych klientów wciąż rosła, dlatego, kiedy samodzielnie zacząłem prowadzić firmę, postanowiłem kontynuować działalność z wyłącznością na terytorium Polski.

    Troska o zadowolenie klienta nie pozwoliła mi stać w miejscu, więc wachlarz produktów oferowanych przez moją firmę poszerzał się. Zawsze staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego też jestem otwarty na ich sugestie, które pozwalają mi się rozwijać. Celem mojej działalności jest przede wszystkim zadowolenie kontrahentów. Osiągam to ściśle współpracując z każdym odbiorcą moich produktów aby w pełni zaspokoić potrzeby każdego z nich.
                                                            POWIERZ RĘCE W DOBRE RĘCE
                                                                          
                                                                             Bartosz Biderman